Audi A4 Avant 2.0 TDI 143pk Pro Line (2008)

autoreview

Audi A4 Avant
Audi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4Audi A4Audi A4Audi A4

Signalement

UitvoeringA4 Avant 2.0 TDI 143pk Pro Line
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf85.000 km
KM-stand laatst85.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste week

  • 85.000 km

Na een aantal maanden te hebben gezocht op het internet eindelijk de keuze gemaakt. Nu een week de trotse eigenaar van een nieuwe model A4. Er zitten oa de volgende opties op:
Multitronic automaat
MMI
Parkeersensoren voor en achter
Regensensor
Xenon met LED dagverlichting
Stoelverwarming
Navigatie

De auto is geleverd met winterbanden en dat was de afgelopen week geen overbodige luxe. Ervaringen tot nu toe zijn positief.

Ik heb nu 1000km gereden en ben tot nu toe erg tevreden. De multitronic is erg goed, rijd fantastisch. In het begin wel even wennen dat er met een constant toerental wordt geaccelereerd.

De commonrail diesel is werkelijk een vooruitgang ten opzichte van de oude pompverstuiver. Minder lawaai en trillingen een hele verbetering. Vermogen is ruim voldoende voor deze auto. Over het verbruik kan ik nog niet veel melden, de boordcomputer staat nu op 6.4 per 100km. Dit is ten opzichte van mijn vorige auto wel iets meer, denk dat dit mede door de multitronicbak komt.

De auto is van binnen een klein stukje groter dan de vorige A4, dit is vooral te merken op de achterbank. Je kan daar iets rianter zitten.

Een negatief punt, ik ging ervanuit dat er altijd bluetooth telefoon voorbereiding icm MMI aanwezig was. Dit blijkt niet zo te zijn.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.