Jaguar presenteert i-Pace eTrophy

i-Pace krijgt eigen raceserie

Jaguar i-Pace eTrophy
Jaguar i-Pace eTrophyJaguar i-Pace eTrophyJaguar i-Pace eTrophyJaguar i-Pace eTrophyJaguar i-Pace eTrophyJaguar i-Pace eTrophy
Jaguar voegt met de i-Pace een eigenzinnige en tevens volledig elektrische auto aan zijn gamma toe. Om de auto de extra aandacht te geven die hij verdient, richt Jaguar een raceserie voor het model op.

Onder de noemer i-Pace eTrophy richt Jaguar een raceserie op die de Formule E-kampioenschappen gaat ondersteunen. Vanaf 2018 zijn de elektrische Jaguars, waar we alvast een voorproefje op te zien krijgen, op dezelfde circuits als de Formule E-racers

De startgrid zal bestaan uit maximaal 20 i-Paces, die in totaal tien races gaan rijden in steden als Hong Kong, Parijs, Rome, Sao Paulo en New York. Ook de Formula E-coureurs krijgen de kans in zo'n elektrische i-Pace-in-racekostuum te stappen.

Technische specificaties, de kosten die met deelname gepaard gaan en de exacte racekalender worden volgend jaar bekendgemaakt.

De i-Pace wordt de eerste EV van Jaguar. De concept-car beschikte over een accupakket met een capaciteit van 90 kWh en elektromotoren die samen goed zijn voor 400 pk. De actieradius bedraagt daarmee in theorie zo'n 500 kilometer. Volgend jaar komt de auto op de markt.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.