AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Koos Spee: 'Snelwegpolitie stelt niet veel voor'
42
Automobilisten gaan niets merken van de agenten die worden vrijgemaakt om 'verkeershufters' op de snelweg aan te pakken. Dat zegt oud-verkeersofficier Koos Spee woensdag tegen de NOS.
Het gaat om vijftig extra politiemensen die overtredingen als bumperkleven en rijden met alcohol moeten tegengaan. Spee vindt dat veel te weinig. "De snelwegpolitie had vroeger vier- à vijfhonderd mensen in dienst. Met deze vijftig kan je net een of twee auto's laten rijden", aldus Spee.
Dat de agenten worden ingezet in onopvallende auto's valt ook verkeerd bij Spee. "Je moet juist zichtbaar zijn, daar gaat een afschrikwekkende werking van uit.''
Lees ook
Nieuws

Bonus-facelift: na GLE komt Mercedes-Benz GLS!
Nieuws

Feest voor youngtimerrijders: youngtimerleeftijd toch niet in 2027 omhoog
Nieuws

Stellantis roept wereldwijd 700.000 auto's terug, 19.000 in Nederland
Nieuws

Facelift Mercedes-Benz GLE: diesel-PHEV maakt plaats voor extra AMG, GLE 580 keert terug
