Renault presenteert Duster Oroch concept
De Duster Oroch, die het logo van Renault draagt, is in São Paulo ontworpen en richt zicht op de Zuid-Amerikaanse markt. Volgens Renault bestaat 75 procent van de lichte Zuid-Amerikaanse bedrijfsauto's uit pick-ups. De Duster Oroch is een pick-up met dubbele cabine en haalt inspiratie uit de wereld van het kitesurfen.
Hij is flink aangekleed met dikke bumpers en dakrails, waardoor je er bijna geen Duster meer in herkent. Ook heeft-ie een panoramisch dak en kun je achterop een aantal kiteboards stallen. Hij staat op 18-inchwielen en is uitgerust met twee camera's aan de achterzijde, waarmee je kitesurf-belevenissen kunnen worden vastgelegd.
Hoewel dit studiemodel waarschijnlijk niet in productie gaat, is Renault van plan om op korte termijn twee pick-ups op de Zuid-Amerikaanse markt te lanceren.
PRIVATE LEASE Renault
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Renault Master T35 2.3 dCi 170PK L3H2 EURO6 2 x Schuifdeur - Climate - Navi - Cruise - €7.900,- Ex. BTW
- 2018
- 310.607 km

Renault 5 comfort range iconic cinq 52 kWh | Automaat | Pack Safety & Advanced Driving Assist | Harman Kardon | All Season Banden |
- 2025
- 10 km

Renault Master T35 150PK L2H2 Energy Work Edition Automaat Airco Cruise Camera Navi Parkeersensoren Trekhaak
- 2023
- 22.181 km
Lees ook

Renault 5 bereikt flinke mijlpaal

Omdat hybride hoogzitters hete occasions zijn: twee keer premium, één keer aflopende daklijn

Renaults kunnen ook bij particulieren stroom gaan terugleveren

Nieuwe goedkope Renault Twingo nu al op wieldopjes


