
Opel Agila 1.2-16V Elegance (2002)
Sinterklaas is in het land! En wat zou die man geholpen zijn met een riante ruimtewagen. Alleen......
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL AGILA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 24 jaar en 10 maanden oud. In juli 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 75 pk benzinemotor. De OPEL heeft een topsnelheid van 155 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,5 l/100 km. De AGILA is 1.056 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 39 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Sittard met een kilometerstand van 41.653 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | AGILA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.530 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 26 juli 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 juli 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 10 juli 2023 |
| APK melddatum | 30 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 10 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 156 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 155 g/km |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 930 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Voorasdruk | 720 kg |
| Achterasdruk | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Wielbasis | 2.360 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 155/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Maximum vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 110 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Inhoud bagageruimte | 240 - 1250 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
