
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ GLC 350 E 4MATIC uit 2017 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 64.050 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 211 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 235 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 2,6 l/100 km. De GLC 350 E 4MATIC staat nu 4 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Amsterdam met een kilometerstand van 85.981 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 350 E 4MATIC |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 6.356 |
| Nieuwprijs | € 64.050 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 november 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 7 november 2021 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 274920 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Continue vermogen | 60 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 85 kW |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.940 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.625 kg |
| Voorasdruk | 1.175 kg |
| Achterasdruk | 1.450 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.746 mm |
| Breedte | 1.931 mm |
| Hoogte | 1.630 mm |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/60R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Maximum vermogen | 235 kW / 320 pk |
| Maximum koppel | 560 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1600 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




