Volkswagen Fox wil Golf VI zijn

Volkswagen Fox
Volkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen Fox faceliftVolkswagen Fox faceliftVolkswagen FoxVolkswagen FoxVolkswagen Fox
Volkswagen heeft de Fox herzien en hij past nu helemaal binnen de nieuwe familie die al bestaat uit de Golf VI en de Polo. Voor Nederland is deze auto echter te laat.
De Volkswagen Fox heeft een tamelijk anoniem bestaan in Nederland en kan de concurrentie niet erg bijbenen. In Brazilië, waar deze auto wordt geproduceerd is de herziene versie getoond. Die heeft erg veel trekken van de Golf VI en oogt derhalve wat volwassener dan het model dat wij kennen.
Voor de Nederlandse markt komt de facelift echter te laat. Voordat het nieuwe model onze kust zou bereiken, leven we al ruim in het nieuwe jaar. Dat is te kort voor de vernieuwde Fox om hier een carrière te kunnen opbouwen. In 2011 gaat VW namelijk fris van start in het kleinste segment met de Up-modellen. Die moeten de Fox vlug doen vergeten.