AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Fox 1.2 (2009)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Fox 1.2 |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2009 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 3.300 km |
KM-stand laatst | 150.000 km |
Klein, gemakkelijk, zuinig en betrouwbaar
- 150.000 km
Wij hebben deze auto 11 jaar gehad en nauwelijks tot nooit problemen ondervonden. 2x een bobine vervangen (vanwege wasstraat) en de normale slijtage van banden, uitlaat, accu. De onderhoudsbeurten zijn altijd op tijd gegeven. Het gemiddelde verbruik is 1:16. Met de extra brede banden die de auto heeft, toch echt zuinig.
Nooit olie hoeven bijvullen. De auto heeft weinig luxe, toch zijn wij altijd erg blij geweest met deze auto.
In de bagageruimte gaat heel veel en wanneer de achterbank plat gaat (gelijkvloers) dan is de bergruimte verrassend. Voor ons was het een top auto!
4,3
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties4
- Comfort3
- Kosten5
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Uitgelicht aanbod
Lees ook
Autotest

Toyota Yaris (2006) - Volkswagen Fox (2006) - Occasiondubbeltest

Volkswagen Fox 1.2 - 2007 – 301.046 km - Klokje Rond
Autotest

Volkswagen Fox 1.2 (2009)
Vergelijkende test

Test: Chevrolet Matiz - Daihatsu Cuore - Renault Twingo - Citroën C1 - Smart Fortwo - Volkswagen Fox
Autotest

Volkswagen Fox 1.4 (2006)
Autotest

Lezersreacties (0)
Reageren