VW Fox verder uitgekleed

Volkswagen Fox 1.2
De Volkswagen Fox moet het nog tot ver in 2011 uitzingen. Hij gaat nu echt zijn laatste levensfase in, in Europa. Je kunt 'm voortaan alleen nog maar met de 1.2 benzinemotor bestellen.
De 1.4 TDI met 75 pk en de 1.4 benzine met evenzoveel vermogen zijn komen te vervallen. Wel kreeg de 1.2 driecilinder die overblijft er 5 hele pk's bij, wat het totaal op 60 pk brengt. Met een CO2-uitstoot van 136 gram per kilometer zit de auto nog altijd ver boven de grens voor maximale fiscale stimulering. Concurrenten als de Renault Twingo, de Suzuki Alto en de Toyota Aygo profiteren daarvan wel met hun zuiniger motoren. Wegenbelastingvrij rijden in het A-segment zit er bij VW voorlopig nog niet in. Het wordt wachten op de VW Lupo die zelfs onder de 100 gram CO2 per kilometer zal duiken.

Lezersreacties (59) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.