AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Saab is verkocht'
71
Brekend nieuws uit Zweden: Saab heeft een nieuwe eigenaar gevonden.
Dat meldt de website ttela.se, die zich baseert op uitlatingen van Annika Werner Blom, de burgemeester van Trollhättan. De burgemeester zegt nog niet te weten wanneer de curator bekendmaakt wie de koper is.
Volgens de Zweedse media gaat het echter om National Electric Vehicle Sweden. Dat consortium staat -anders dan je op basis van de naam zou verwachten- geregistreerd op de Maagdeneilanden. Het consortium zou 1,5 tot 1,8 miljard Kronen (170-200 miljoen euro) voor Saab overhebben. De onderdelendivisie van Saab zou niet bij de koop inbegrepen zijn.
Op korte termijn verwachten we meer nieuws over de op handen zijnde verkoop van Saab.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Reportage
Kijk eens wat we hier hebben: de Saab 9-3 Cabrio die we in 2015 weggaven als vakantiekar!
Nieuws
Deze Saab 900 heeft een overtuigende vermomming - In het wild
Saab 9-3X 1.9 TTiD – 2011 – 504.946 km – Klokje rond
Achtergrond
Een Saab kopen? Dit kan je verwachten
Nieuws