AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Twizy als Nissan naar de Verenigde Staten
Van Twizy tot New Mobility Concept
35
In Europa kennen we de Renault Twizy al sinds 2012, maar de Amerikanen hebben het elektrische stadsukkie nooit op hun wegennet gehad. Daar komt verandering, want als Nissan New Mobility Concept zal hij de grote plas oversteken.
In 2010 kregen we een versie van de toen nog niet op de markt verkrijgbare Renault Twizy te zien met Nissan-labels: de New Mobility Concept. Die naam - inclusief de toevoeging Concept - wordt nu gebruikt op Nissan's versie van de Twizy. Ook de Amerikanen krijgen de New Mobility Concept nu in het echt te zien.
Het Amerikaanse bedrijf Scoot Networks haalt namelijk samen met de Amerikaanse tak van Nissan - Renault is in de Verenigde Staten niet actief - de New Mobility Concept (NMC) naar San Fransisco. Scoot Networks verhuurt elektrische scooters en zal de New Mobility Concept als Scoot Quad toevoegen aan z'n vloot. Het gaat vooralsnog om 10 exemplaren, allen exemplaren met een topsnelheid van 45 km/h.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Nissan
Lees ook
Nieuws

De basisversie van de Nissan Micra lijkt op de Standard-modellen van Tesla
Op Zoek Naar

Toch maar een gebruikte EV wegens brandstofprijzen? Deze elektrische SUV's koop je voor €25.000
Nieuws

Nissan Micra duizenden euro’s goedkoper door Business Edition
Op Zoek Naar

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren
Nieuws





