Renault Twizy als Nissan naar de Verenigde Staten

Van Twizy tot New Mobility Concept

Scoot Quad Nissan New Mobility Concept
In Europa kennen we de Renault Twizy al sinds 2012, maar de Amerikanen hebben het elektrische stadsukkie nooit op hun wegennet gehad. Daar komt verandering, want als Nissan New Mobility Concept zal hij de grote plas oversteken.

In 2010 kregen we een versie van de toen nog niet op de markt verkrijgbare Renault Twizy te zien met Nissan-labels: de New Mobility Concept. Die naam - inclusief de toevoeging Concept - wordt nu gebruikt op Nissan's versie van de Twizy. Ook de Amerikanen krijgen de New Mobility Concept nu in het echt te zien.

Het Amerikaanse bedrijf Scoot Networks haalt namelijk samen met de Amerikaanse tak van Nissan - Renault is in de Verenigde Staten niet actief - de New Mobility Concept (NMC) naar San Fransisco. Scoot Networks verhuurt elektrische scooters en zal de New Mobility Concept als Scoot Quad toevoegen aan z'n vloot. Het gaat vooralsnog om 10 exemplaren, allen exemplaren met een topsnelheid van 45 km/h.

PRIVATE LEASE Nissan

Lezersreacties (35)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.