Renault bouwt nieuwe fabriek in Pakistan
Deuren gaan in 2020 open

Het ontwerp van de nieuwe faciliteit is in de volle gang, waarna de start van de bouw aan het einde van dit jaar plaatsvindt. Zodra de bouwwerkzaamheden in 2020 zijn voltooid, rollen er jaarlijks 50.000 auto's van de productieband, die uitsluitend voor de Pakistaanse markt zijn bedoeld. De eerste palen worden in de grond geslagen onder leiding van Faisalabad Industrial Estate Development & Management Company (FIEDMC). Een volgende belangrijke mijlpaal voor het Al-Futtaim Renault Pakistan-project zal de oprichting van een dealernetwerk in het hele land zijn.
Yasser Alvi, CEO van het project, ziet het Zuid-Aziatische land als een vruchtbare markt na een nieuwe Automotive Development Policy. Dat nieuwe automobielbeleid met belastingvoordelen werd eerder genomen om meer nieuwkomers in Pakistan te vestigen. "We willen waarde aan het merk toevoegen en de Pakistaanse consumenten een dynamisch en levendig productaanbod bieden, afgestemd op de lokale behoeften."
Al-Futtaim en Renault gingen vorig jaar de samenwerking aan voor de lancering van het merk in Pakistan. Voor Renault is Pakistan het 135e land waar de Franse auto's op de weg verschijnen. Wereldwijd heeft het merk nu 12.700 verkooppunten.
PRIVATE LEASE Renault


Uitgelicht aanbod

Renault Scénic 1.6-16V Privilège Comfort Vol jaar APK
- 2004
- 216.801 km

Renault Twingo 1.2 16V Parisienne 3-drs Airco
- 2014
- 49.851 km

Renault Captur 1.0 TCe 100Pk Bi-Fuel Intens | Navigatie | Apple & Android Carplay | Parkeersensoren & Camera | Schuif/-Kanteldak | Elek. verwarmbare voorruit & Stuurverwarming |
- 2020
- 98.000 km
Lezersreacties (22) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.