AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opnieuw banden lek geprikt in Westland
Dertig auto's met lekke banden
27
In de gemeente Westland zijn in de nacht van woensdag op donderdag opnieuw banden lek geprikt. Volgens de politie gaat het om ruim dertig auto's in 's-Gravenzande.
De afgelopen tijd worden in Westland geregeld banden lek gestoken. Op een van de auto's wordt vaak de naam 'Slash' geschreven. Dat was nu ook het geval.
,,Het is al de vijfde of zesde keer dat er autobanden worden lek geprikt. De laatste keer hebben we gevraagd of mensen extra alert willen zijn als ze bijvoorbeeld 's nachts naar het toilet gaan, maar het blijkt lastig om op deze manier informatie te krijgen. We hopen dat mensen die iets weten zich nu via Meld Misdaad Anoniem willen melden'', aldus de politie.
Het lek prikken gebeurt vooral in 's-Gravenzande en Naaldwijk.
Lees ook
Nieuws
Olieprijzen verder omhoog, tanken wordt mogelijk duurder
Verkeer & Infrastructuur
Wegafsluitingen voor NAVO-top gaan in, forse hinder verwacht
Test: Ford Ranger PHEV - plug-in pick-up met voor dit genre behoorlijk wat hightech
Praktijkervaring
Praktijkervaring Renault Austral: wordt eigenheid gewaardeerd door gebruikers?
Reportage