AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ook nieuw gezicht voor de andere Golfs
73
Na de komst van de Golf VI krijgen ook de andere Golf-derivaten een nieuw gezicht. In de zomer van 2009 is het de beurt aan de Variant en voor die tijd wordt de Golf Plus al vernieuwd.
Voor de Volkswagen Golf VI is voor de hatchbacks zestig procent van de onderdelen nieuw te opzichte van de Golf V. De andere Golf-versies komen er wat bekaaider vanaf. De Variant moet het doen met een facelift waarbij hij de Golf VI-neus krijgt. Een verdere vernieuwing zit er niet in en dat is niet zo vreemd als je bedenkt dat de in Mexico gebouwde stationwagen pas vorig jaar bij ons op de markt is gekomen. Volgens de Duitse pers kunnen we de vernieuwde Variant in de vroege zomer van 2009 verwachten.
Voor die tijd is het nog de beurt aan de Golf Plus. De vernieuwde versie daarvan wordt nog dit jaar gelanceerd en in maart van het volgende jaar komt hij in de showrooms. In de zomer van dat jaar is het ook de beurt aan de GTI. Daarmee maken we op de komende Autosalon van Parijs al kennismaken. In 2010 is het de beurt aan de cabrioletversie van de nieuwe Golf.
PRIVATE LEASE Volkswagen Golf
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Volkswagen Golf 1.5 TSI Highline / Carplay / Camera / Automaat
- 2018
- 113.074 km
€ 17.950

Volkswagen Golf 1.5 eTSI R-Line Business 150 pk | Apple Carplay Android Auto | Achteruitrijcamera | Stoel Stuur Verwarming | Cruise Control Adaptief | 17"LMV
- 2021
- 48.115 km
€ 26.900

Volkswagen Golf 8 GTI 2.0 TSI GTI | Panoramadak | 19 Inch | ACC | Getint Glas | Apple Carplay | Stoelverwarming
- 2022
- 60.505 km
€ 36.400
Lees ook
Nieuws
‘Elektrische Volkswagen Golf met 9 maanden uitgesteld om budgetredenen’
Nieuws
'Volkswagen Golf krijgt vijfcilinder uit Audi RS3'
Nieuws
Volkswagen Golf II tegen muur geramd: 'Enorm verschil met nu'
Nieuws
Volkswagen Golf R doet er nog een schepje bovenop
Mijn eerste auto