Nissan Kicks vanuit alle hoeken

Compacte cross-over voor Zuid-Amerika

Nissan Kicks
Nissan KicksNissan KicksNissan KicksNissan KicksNissan KicksNissan KicksNissan KicksNissan Kicks

Graag gluren wij over de grens om te zien wat automerken in andere markten uitspoken. Nissan do Brasil heeft een nieuwe cross-over in het vat zitten, een model dat we vandaag vanuit alle hoeken kunnen zien.

Het is 2014 als Nissan tijdens de Autoshow van Saõ Paulo de Kicks Concept laat zien. De complete auto is nu opgedoken tijdens het opnemen van een promotievideo van de Kicks.

De Kicks blijft behoorlijk trouw aan het twee jaar geleden gelanceerde studiemodel. We zien een cross-over met oranje gespoten dak, een ietwat door de Juke geïnspireerd uiterlijk en een - zeker voor een cross-over voor groeimarkten - behoorlijk speels uiterlijk. De auto meet 4,3 meter in de lengte, is 1,8 meter breed en 1,6 meter hoog. De auto deelt zijn technische basis met de Micra. Meer technische informatie hebben we vooralsnog niet.

In augustus - rond de Olympische Spelen in Rio de Janeiro - wordt de Kicks in de Braziliaanse showrooms verwacht. Dat is niet voor niets. Nissan is sponsor van de Zomerspelen in de metropool en zal waarschijnlijk elke gelegenheid aanpakken de Kicks in de schijnwerpers te zetten.

PRIVATE LEASE Nissan

Nissan
Nissan Leaf 40kWh N-Connecta (5D/CVT)
€ 547
 

Lezersreacties (36)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.