Nieuwe Mercedes-Benz E-klasse ook als All-Terrain
Voor wie een SUV teveel van het goede is
Voor wie een stationwagon te gewoontjes oogt maar een SUV te veel van het goede is, heeft Mercedes-Benz All-Terrain uitvoeringen bedacht. Ook de nieuwe Mercedes-Benz E-klasse Estate krijgt weer zo'n avontuurlijk uitgedoste All-Terrain-versie.
In Nederland heeft het laatste uur voor de huidige generatie E-klasse geslagen. Later dit jaar komen de Duitsers met een volledig nieuwe generatie E-klasse en dat betekent dat de laatste voorraadexemplaren van de huidige 'E' inmiddels op jacht zijn naar een eigenaar. De nieuwe E-klasse komt weer op de markt als Limousine en als Estate. Hij krijgt niet alleen reguliere en sportieve AMG-uitvoeringen. Hij is er straks ook weer alsAll-Terrain, zo blijkt uit deze foto's van een ingepakt testmodel.
De ingepakte Mercedes-Benz E-klasse Estate All-Terrain op deze spionageplaten kan zijn dna niet verbergen. Rond de wielkasten zien we immers zwarte kunststof aankleding en de stationwagon lijkt ook relatief hoog op zijn poten te staan. Reken onder meer op de komst van zilverkleurige skidplates en een grille met twee horizontale dikke lamellen die daarmee afwijkt van de grille van de overige uitvoeringen van de E-klasse.
De E-klasse Estate All-Terrain die Mercedes-Benz tot voor kort in Nederland leverde, was verkrijgbaar als E200, als E450 en als E220 d en E400 d. Daarbij kreeg je altijd 4Matic-vierwielaandrijving. De C-klasse Estate is er eveneens als All-Terrain.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mercedes-Benz Estate 400 4MATIC Premium Plus 333PK|Widescreen|Led|Leder|6 Cilinder|Schuifdak|AMG|Adaptive|Detectie|360Cam
- 2017
- 135.986 km

Mercedes-Benz Estate 200 CDI Business Class Avantgarde Navi | Leer | Trekhaak | LMV | AMG style | Sportonderstel | Xenon
- 2013
- 307.836 km

Mercedes-Benz E-klasse Combi 320 Classic 4-Matic AUT / CLIMA / CRUISE / PDC
- 2004
- 244.347 km
Lees ook

Brute AMG's uit de jaren 90 vind je vooral in Japan waar ze cult zijn maar ook hier stijgen prijzen

Deze Mercedes E-klasse heeft een dikkere diesel dan de nieuwe Mercedes E450d van de politie

Vanaf nu kun je deze dikke diesel van de politie in je binnenspiegel aan zien komen stormen

'Mijn garage zegt dat sommige storingen in mijn Mercedes E-klasse Cabrio geen kwaad kunnen'
