Nieuwe kleine Suzuki: Cervo
Suzuki heeft op de Japanse markt de Cervo geïntroduceerd. De Cervo zou best eens de opvolger van de Suzuki Alto kunnen zijn.
De Suzuki Cervo wordt aangedreven door een 660 cc VVT-motor. Standaard krijgt de kleine Suzuki een viertraps automatische transmissie. Het interieur valt op door twee sportstoelen voorin en een bluetooth-aansluiting.
Japanse merken presenteren nieuwe modellen vaak eerst in Japan, om het model daarna met een andere naam ook in Europa te introduceren. Zo presenteerde Toyota de Yaris eerst als Vitz in Japan voordat de vrijwel identieke Europese Yaris werd onthuld. Aangezien bekend is dat de Alto in 2007 vervangen wordt, is het dus verleidelijk om te denken dat de Cervo de opvolger van de Alto is.
Nimag, de Nederlandse Suzuki-importeur, bevestigt dat de Alto volgend jaar wordt vervangen. Maar Nimag voegt er met klem aan toe dat de Cervo alleen voor de Aziatische markt bestemd is.
Het is daarom mogelijk dat de Suzuki MR Concept, die werd getoond op de Tokio Motor Show in februari, als basis zal dienen voor de nieuwe Alto.
PRIVATE LEASE Suzuki
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Suzuki Swift 1.0 Sportline | DAKSPOILER | 17'' LICHTMETALEN VELGEN | DIFFUSER | RIJKLAARPRIJS |
- 2018
- 85.298 km

Suzuki Swift 1.2 Select Smart Hybrid | Stoelverwarming | Grootscherm Navigatie | Draadloos Apple Carplay | Bi- tone parelmoer Rood | Parkeersensoren Achter | Keyless Entry |
- 2025
- 32.435 km

Suzuki Ignis 1.2 Smart Hybrid Select|Trekhaak|Carplay|Stoelverwarming|
- 2020
- 24.782 km
Lees ook

Anton kocht zijn Suzuki LJ in 1987, het bleek ideale date-auto die hij nog steeds heeft

Dit zijn de vijf goedkoopste occasions op lpg

Suzuki Vision e-Sky: piepklein EV'tje met redelijk bereik

Suzuki Xbee: mild-hybride cross-broertje van de Suzuki Swift

