Mazda frist CX-3 en 2 op
Bijgepunte CX-3 en 2 nu in beeld
Zoals we een maand geleden al hoorden, heeft Mazda de CX-3 en de 2 klaargemaakt voor de komende jaren.
Mazda CX-3
De CX-3 krijgt ten eerste een iets kleiner stuurwiel, dat volgens Mazda sportiever moet ogen. Daarnaast is verwarming in datzelfde stuurwiel nu optioneel leverbaar. Verder is het head-up display herzien en beschikt het nu over kleuren. De zijspiegels klappen automatisch in en er is keuze uit tal van nieuwe lakkleuren. Onder andere dankzij G-Vectoring Control, dat het koppel slim loslaat op de wielen, moet het rijgedrag van de CX-3 aanmerkelijk verbeterd zijn.
Mazda 2
Net als bij de CX-3 is ook het rijgedrag van de 2 aangepakt, aldus Mazda. De aanpassingen moeten de auto stabieler en comfortabeler maken. Ook het stuurwiel van de 2 is iets gewijzigd en er is gekozen voor iets andere materialen in het interieur, dat hoogwaardiger aan moet voelen. De 2 krijgt net als zijn cross-over broer nu een kleurenscherm als head-up display. Bij beide auto's is er gewerkt aan het geluid en de trillingen vanuit de aandrijflijn, om dit verder weg te filteren.
Prijzen van de vernieuwde Mazda's volgen later.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mazda CX-30 2.5 e-SkyActiv-G M Hybrid Centre-line | Navigatie | Sensoren V+A | Camera achter | Stuur-/stoel verwarming | HUD
- 2026
- 1 km

Mazda CX-30 2.0 e-SkyActiv-G M Hybrid Comfort | Rijklaar | Stoel-/Stuur verwarming | Elektr. Achterklep | HUD | All-Season banden
- 2021
- 73.619 km

Mazda 2 1.5 Agile | Rijklaar | Dealeronderhouden | Stoel-/Stuur verwarming | Camera achter
- 2022
- 23.656 km
PRIVATE LEASE Mazda
Lees ook

De Mazda 6e moet het ook tegen de BYD Seal hebben van ruimte en materiaalgebruik

Hybride Mazda 2 Hybrid verbeterd: instappen vanaf bijna €28.000

De Mazda RX-7 bewijst tegen Alfa Romeo Alfetta GT wat een goede sportwagens de Japanners maakten

Test: Met de nieuwe Mazda CX-5 rijd je zo naar Barcelona

