Leapmotor D19
 
Nieuws

Leapmotor komt met zeszits plug-in hybride met enorm elektrisch rijbereik

D19

Leapmotor brengt de D19 naar Europa. Die kennen we al eventjes in Chinese vorm, maar hij maakt binnenkort zijn debuut dichter bij ons.

Een jaar geleden lichtten we al even de Leapmotor D19 uit. Dat is een grofweg 5,25 meter lange SUV met een plug-in hybride aandrijflijn en zes zitplaatsen. Hoewel er toen nog geen aanleiding was om op een Europees debuut te rekenen, wilden we je toch al even op de hoogte brengen van zijn bestaan. Nu zie je maar weer hoe relevant zulke artikelen later nog kunnen blijken, want de plug-in hybride Leapmotor D19 is nu alsnog voor Europa aangekondigd.

Volgende week schittert de Leapmotor D19 naast de reeds voor ons aangekondigde Leapmotor B03 op de beursvloer in Parijs. Zoals je destijds al kon lezen, heeft de D19 een maar liefst 80,3 kWh grote accu, waardoor hij in staat moet zijn om 'meer dan 300 km' volledig elektrisch te rijden. Dat is waarschijnlijk al een WLTP-waarde. Deze EREV-versie heeft een 1.5-benzinemotor van Horse Powertrain en twee elektromotoren (eentje voor, eentje achter), samen goed voor dik 400 pk systeemvermogen. Volgende week horen we meer.

Lees ook

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.