AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Korting koningshuis bij Pon
Speciale tarieven voor Oranjes
152
Importeur Pon leverde in het verleden auto's met speciale korting aan leden van het koningshuis, meldt NRC vandaag. Naast BN-ers en topsporters genoten ook royals 'aangepaste tarieven', aldus de krant.
Pon's Automobielhandel heeft jarenlang leaseauto's met speciale korting geleverd aan aan leden van de koninklijke familie, weet NRC. Minstens een daarvan was ook lid van het koninklijk huis, tekent de krant op uit monde van de RVD. Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Beatrix horen niet tot de begunstigden, verzekert de RVD.
Willem-Alexander rijdt weliswaar een verlengde Audi A8 die door Pon is geleverd, maar dat gebeurde volgens de RVD onder de gebruikelijke condities voor zakelijke klanten.
De importeur uit Leusden lag eerder onder vuur wegens het omkopen van politie- en defensieambtenaren en betaalde toen een schikking.
Lees ook
Autotest
Deze bloedmooie Jaguar XJ6 en BMW 2800 moesten de Mercedes S-klasse aanvallen
Autotest
Test: Nio ET9 - Rijden met champagnepiramide op de neus
Duurtest
In dit stukje Duitsland is het net alsof je in Amerika rijdt
Autotest
Test: Hyundai Ioniq 5 - Beter zonder dat je het ziet
Autotest