Kia KND-4: Koreaanse concept
Niet alleen in New York is een autoshow aan de gang. Ook in Seoel in Zuid-Korea is de Motorshow begonnen. Daar presenteert Kia deze KND-4, die keer eens niet in Europa ontworpen en ontwikkeld, maar een puur Koreaanse creatie.
Het nieuwe studiemodel van Kia draagt de naam KND-4. Die letters staan voor Kia Namjnag Design Centre. De auto is geheel in Korea ontworpen en ontwikkeld. Hij moet model staan voor de compacte SUV van morgen, dus eigenlijk als een vingeroefening voor de opvolger van de Kia Sportage. Het studiemodel is voorzien van een 2,2-liter dieselmotor.
De concept car valt op door zijn LED-koplampen en grote 20 inch wielen. Er is ruimte voor vier mensen en een voorruit die loopt over de gehele breedte van de auto zorgt voor een ruimtelijk uitzicht. De vloer, het dashboard en de deurbekleding hebben een metallic afwerking.
In het interieur zijn verschillende technische innovaties te vinden. Er is een nieuw type displays en een nieuwe generatie LED's doet er zijn intrede. Die heten AMOLED (Active-Matrix Organic Light Emitting Diode) en hebben als voordeel dat ze passen op flinterdunne schermen. Verder is er een audiospeler die tien keer meer informatie kan herbergen dan een reguliere dvd-speler.
PRIVATE LEASE Kia
Had je deze auto's al gezien?

Kia Rio 1.2 CVVT Comfort Pack - Airco / 1e Eigenaar / NAP
- 2012
- 211.562 km

Kia Venga 1.6 CVVT SUPER PACK 125PK ECC/BLUETOOTH/CRUISE/NAV/CAMERA/TREKHAAK
- 2012
- 76.268 km

Kia Soul ExecutiveLine 64 kWh | Adaptive Cruise Control | Head-up Display | Achteruitrijcamera | Navi | Lederen Bekleding | Stoelverwarming/Ventilatie | Climate Control | Harman Kardon |
- 2020
- 95.013 km