AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Gordon Murray begint voor zichzelf
De Britse ontwerper Gordon Murray, die beroemd werd doorr de McLaren F1 en bovendien betrokken was bij de oprichting van McLaren Cars, is zijn eigen designbureau begonnen.
De Britse ontwerper Gordon Murray, die beroemd werd doorr de McLaren F1 en bovendien betrokken was bij de oprichting van McLaren Cars, is zijn eigen designbureau begonnen.
Gordon Murray is in het Engelse Surrey zijn eigen ontwerpbureau begonnen. Murray werd beroemd omdat hij de eerste straatauto van McLaren heeft ontworpen: de F1. Het eerste project van Gordon Murray Design, is een stuk bescheidener. Er wordt gewerkt aan een auto die wat betreft uiterlijk doet denken aan de Smart Fortwo. Toch wordt de auto lichter en zuiniger. Op het moment gaat het project door het leven als T25 en binnenkort moeten de eerste rijdende prototypes klaar zijn.
Murray wil deze auto helemaal productieklaar maken en aanbieden aan autoproducenten. Hij moet uitblinken door zijn lichte gewicht en moet bijzonder goedkoop te rijden kunnen zijn. Murray meldt alvast dat de auto niet zal zijn voorzien van hybridetechniek of een geheel elektrische aandrijving.
Plaats een reactie