Dit is bijna de Subaru BRZ

Subaru BRZ STI Concept
Deze Subaru BRZ is volgens de officiële lezing nog steeds een concept car. De productieversie zal echter nauwelijks verschillen van wat je op deze foto ziet.

De Subaru BRZ en zijn Toyota-evenknie komen er nu echt bijna aan. Subaru toont op de LA Auto Show dit exemplaar, dat nog steeds een concept car is. Ga er maar gerust van uit dat het uiteindelijke productiemodel als twee druppels water lijkt op deze showauto. Deze auto is BRZ Concept STI gedoopt. De sportieve divisie van Subaru heeft zich er nu dus ook officieel mee bemoeid.

De komst van deze foto gaat niet vergezeld van meer informatie. Dus nogmaals: we hebben het hier over een achterwielaandrijver met 2,0-liter boxer met turbo die 'minder dan 300 pk' levert. Subaru heeft het verder over een 'bijzonder laag zwaartepunt' en 'pure handling delight'. Kom maar op met die BRZ!

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (49)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.