AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW pakt uit in Parijs en L.A.
7
BMW gebruikt de autotentoonstellingen van dit jaar om eens flink uit te pakken. In Los Angeles laat het merk twee nieuwe auto's zien, in Parijs zelfs vier. Dat meldt Insideline.
In Parijs kan het publiek, zoals verwacht, voor het eerst proeven aan de 3-serie facelift en de 7-serie. Ook de hybride versie van de Zeven verschijnt daar ten tonele. De klapper is echter de X1 Concept. Deze compacte SUV moet vanaf volgend jaar auto's als de Volkswagen Tiguan en Ford Kuga weerwoord gaan bieden.
Ook Los Angeles krijgt een belangrijke primeur: de nieuwe Z4, die al door diverse lezers is gespot. Die auto komt in coupé- en roadsterversie op de Amerikaanse autoshow te staan. Ook de Z4 komt in 2009 in de showrooms te staan.
Ook Los Angeles krijgt een belangrijke primeur: de nieuwe Z4, die al door diverse lezers is gespot. Die auto komt in coupé- en roadsterversie op de Amerikaanse autoshow te staan. Ook de Z4 komt in 2009 in de showrooms te staan.
Had je deze auto's al gezien?

BMW X1 sDrive18i High Executive | Stoelverwarming | Navigatie | Camera | Parkeersensoren | Head-Up Display | Leer | Automaat | Digitale Tellers | Keyless | LED | Cruise Control | Parkeersensoren
- 2018
- 127.556 km
€ 19.740

BMW X3 xDrive30e 292PK High Executive M-Sport | SCHAALSTOELEN | HEAD-UP | PANO | HARMAN KARDON | SHADOWLINE |
- 2023
- 65.045 km
€ 57.900

BMW X3 xDrive30e M-sport Leer Led Pano Elec.trekhaak
- 2022
- 80.187 km
prijs op aanvraag
Lees ook
Reportage
Waarom de BMW X5 4.8is de M-badge best had mogen dragen
Nieuws
11 Europese autobouwers en toeleveranciers gaan samen software ontwikkelen
Nieuws
Elektrische BMW 'M3' nu ook op de openbare weg
BMW 1-serie vanaf 2019 (F40) - Occasion aankoopadvies
Vergelijkende test