AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW M3 Coupé doet alleen van achter mee
94
Stop de persen! Hier rijdt de gefacelifte BMW M3 Coupé! Wat er nieuw is? Bijna niets...alleen met de achterlichten doet de M3 mee met zijn mindere coupébroers, die binnenkort met een opgewaardeerd front en nieuwe achterlichten leverbaar worden.
De BMW 3-serie Coupé en Cabriolet krijgen een facelift, de achterlichten worden anders van vorm en ook de voorkant ziet er weer fris uit met andere koplampen, gewijzigde nieren en andere bumpers. Zoals in het verleden wel vaker met M3's gebeurde, de E30 M3 kreeg eind jaren tachtig bijvoorbeeld niet de grote achterlichten, doet ook de huidige M3 Coupé niet helemaal mee met de facelift.
Alleen de achterlichten worden vervangen door nieuwe units met LED-techniek. Geen belangrijk nieuws, maar omdat het een M3 betreft wel lekker om de laatste werkdag van de week mee in te luiden!
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Achtergrond
Toen BMW nog gewoon zei waar het op stond: persmap BMW 3 serie 1975
Nieuws
BMW 2-serie, 3-serie en 4-serie: nog meer vermogen voor instap-M-versies
Vergelijkende test
Als het laag, ruim en snel moet zijn: Audi S5 Avant vs. BMW M340i Touring
Nieuws
Toen BMW nog gewoon vier jaar kon wachten met Touring van nieuwe 3-serie
Nieuws