AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
A2-tunnel wordt Koning Willem-Alexandertunnel
12
De tunnel voor de A2 die door Maastricht wordt aangelegd, gaat Koning Willem-Alexandertunnel heten. Dat maakte burgemeester Onno Hoes van Maastricht dinsdag bekend.
De naam geeft volgens Hoes een ,,mooi oranje tintje'' aan de tunnel en omgeving. Aannemer Avenue2 liet dinsdag weten dat de constructie van het bouwwerk, de zogenoemde ruwbouw van de tunnel, een half jaar eerder klaar zal zijn dan gepland. Die tijd wordt dan gebruikt voor het bouwen en meten van nieuwe installaties. De opening blijft gepland eind 2016.
Lees ook
Autotest
Test: Toyota bZ4X (2025) - Rijden met bijgepunte EV die klaar is voor 2026
Achtergrond
Te snelle elektrificatie grootste boosdoener problemen EV's en PHEV's, maar ook ADAS speelt rol
Autotest
Stef kan niet zonder Volvo: zes fraaie klassiekers en voor dagelijks gebruik een XC40
Reportage
Deze klassieke Alfa Romeo kent bijna niemand en klinkt als een Volvo 240
Nieuws