Volvo XC70 2.5 T AWD (2003)

autoreview

Volvo XC70
Volvo XC70Volvo XC70Volvo XC70Volvo XC70Volvo XC70Volvo XC70 - interieur

Signalement

UitvoeringXC70 2.5 T AWD
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf250.000 km
KM-stand laatst300.000 km
Lezerswaardering: 89%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Een geweldige youngtimer!

  • 300.000 km

Wat ga ik je missen maatje!

Vierenhalf jaar heb ik van je genoten. Je comfort, je kracht, je AWD en je lekkere roffel bij hogere toeren.

Maar je hebt wel je nukken gehad. Omdat je op leeftijd bent, heb je me soms diep in mijn buidel moeten laten tasten. Maar ik wist dat die kans er in zat toen ik je kocht. Dat maakte mijn liefde er niet minder om. Want je maakte het altijd goed als we weer op pad waren.

De snelweg vindt je het fijnste. Lekker stil en relaxed cruisen. Je verbruik kan bij grote afstanden dan gerust naar 1 op 11 gaan.

In de stad lust je wel wat meer. Met bijna alleen korte afstanden is je verbruik 1 op 7. Scherpe bochten of rotondes met wat meer snelheid nemen is niet jouw ding. Maar dat geeft niet, daar heb ik je ook niet voor gekocht.

Een sprintje is wel aan jou besteed, ook op nat wegdek. Daar hebben diverse sportieve mede weggebruikers zich op verkeken.

Omdat je al op leeftijd bent, heb ik wel wat moeten laten repareren aan je: slang toevoer van je brandstoftank, het spoelen van je versnellingsbak, pakkingen en krukastandwiel van je motorblok, je achterdempers en je motorsteunen om de kostbaarste te noemen.

Je regulier onderhoud is ook niet heel goedkoop. Je voorbanden leek je wel op te vreten. En je dronk het liefste Super 98 van ome Shell. Je tank moest op tijd bijgevuld worden want jouw blok is nogal gevoelig voor onzuiverheden in de brandstoftoevoer. Als ik weer eens te laat was met tanken dan kon ik meestal wel rekenen op een onschuldige motorstoring.

Al met al kostte je me 50 cent per kilometer. Maar die kreeg ik dubbel en dwars van je terug tijdens iedere rit!

Dank je voor de geweldige tijd die we samen hebben doorgebracht! Ik hoop dat je nieuwe eigenaar net zo blij met je gaat en blijft zijn als ik met je was…

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.