Volvo V70 D5 AWD Summum (2006)

autoreview

Volvo V70
Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70 - interieurVolvo V70 - interieur

Signalement

UitvoeringV70 D5 AWD Summum
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf160.000 km
KM-stand laatst250.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Zeer tevreden

  • 160.000 km

Heb mijn S60 D5 ingeruild voor een V70
Zware auto, maar met 185 Pk zit er genoeg power achter als de auto eenmaals rijdt.
Geweldig zitcomfort, alle opties aanwezig.
Ik rij circa 40.000 km per jaar, en dat ga ik met veel plezier doen in deze auto. Geartronic werkt soepel, al is het vermogen in de laagste versnellingen niet optimaal.

Inmiddels kleine 100.000 km verder

  • 250.000 km

Zo, inmiddels er 100.000 km opzitten.
Auto bevalt echt prima.
Het enige dat stuk is gegaan is een xenon lampje (wel duur overigens..). Verder rijdt de auto uitstekend. Alles werkt naar behoren. Voldoende vermogen (gechipt naar 225 PK) om te accelereren als ik op de snelweg iets voorbij moet. Vrijwel geen kraakje te ontdekken. Stoelen blijven vorstelijk zitten.
Onderhoudsbeurten laat ik inmiddels niet meer bij Volvo dealer uitvoeren, die zijn ietwat overprijsd, zeker voor een auto waar meer dan 250.000 km op de teller staat en die niet meer in de fabrieksgarantie zit. AWD helpt erg goed als het glad is. Afgelopen december veel sneeuw gehad, maar met de ADW heb je eigenlijk geen winterbanden nodig.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.