Volvo V70 2.4 140pk Europa (1999)

autoreview

Volvo V70

Signalement

UitvoeringV70 2.4 140pk Europa
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf36.000 km
KM-stand laatst391.400 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 391.400 km

Auto is van April 1999. in augustus 2000 gekocht in Sneek bij de Volvo dealer Auto loopt op LPG 3. Betrouwbare auto gebleken
in de loop der tijd op gezette tijden probleempje met gas installatie spanningverlies gaspomp bleef soms bij uitgeschakelde moter doordraaien etc. Zoon lief rijdt sinds 282.000 km met dezeauto en heeft bij een Gas installatiebedrijf in A'dam N een check laten doen. Zij vonden binnen een paar uurtjes een kabelbreukje van twee daarin aanwezige kabeldraadjes. Het euvel was verholpen. Geen bijzonder olie verbruik en gas verbruik 1:7,5/8 benzine 1:10 Op Autobaan werd met deze auto altijd op bezine gereden ivm hogere snelheden die daar gereden werden Op Gas rijden zou dan misschien tot problemen (oververhitting) hebben kunnen leiden. vorig jaar op autobaan een koelslang los geraakt klem was doorgeroest/gebroken.
bij 80.000 km liep de airco magneetkoppeling steeds warm in It. Mijn Garage in Z wilde e.e.a vervangen van de AIRCO rond € 800,00 Voor second opinion naar Volco dealer in Sneek gereden daar heeft men een ringetje verwijderd binnen in de magneetkoppeling kosten arbeidsloon € 90,00 Tot 374.000 km heeft airco het steeds perfect gedaan. Bij 391.00 weer een APK laten uitvoeren en de olie van de Aut laten verversen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.