Volvo V70 2.0D Limited Edition (2009)

autoreview

Volvo V70 2.0D Limited Edition (2009)

Signalement

UitvoeringV70 2.0D Limited Edition
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand laatst175.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Het eerste jaar

  • 60.000 km

In mei 2009 gebruik gemaakt van de mooie aanbieding van Volvo met de limited edition. Alles erop en eraan. Navigatie kan niet tippen aan tomtom, mag de inbouw is wel erg fijn. Auto is lekker groot, dus de dakkoffer kon met de wintersport thuisblijven. Hard rijden en toch weinig geluid in de auto; je word er rustig van. De geintegreerde bluetooth carkit is ook ideaal. Nooit meer geklooi met een parrot of iets dergelijks.

Kleine gebreken: gepiep van de vering bij snel genomen bochten en het linker voorraam dat niet direct dicht wil (is allemaal aanwezig vanaf het begin). Inmiddels heb ik een paar keer met een 5 cilinder-turbo van de garage mogen rijden en dan is zo'n 4 cilinder wel een beetje saai. Wellicht de volgende keer ....

Nog steeds zeer tevreden

  • 130.000 km

Ruim 2,5 jaar rijd ik nu met de V70 met 2.0D motor. Het valt helemaal niet tegen. Wat een lekkere bak. Lekker stil en comfortabel cruisen met een verbruik van 6,2 liter per 100km. Niet slecht voor auto van 1600kg. Koppel ook ruim voldoende: in de zomer met caravan op pad van 1400kg en dan moet je jezelf inhouden en niet boven de 120 gaan rijden. Geen gebreken gehad met de auto; de linkervoorruit is gemaakt en gaat inmiddels weer normaal naar boven. Dit jaar zal er weer een nieuwe auto worden uitgezocht. Ik zou dan wel voor die 5 cilinder willen gaan, omdat de 4 cilinder niet echt een bijzondere sound heeft.

Laatste kilometers

  • 175.000 km

Nog 5000kms en dan komt er weer een nieuwe Volvo. Is snel voorbij gegaan. Had nog prima kunnen doorrijden, de auto voelt nog als nieuw aan en ziet er ook nog zo uit. Raam gaat uiteindelijk weer in 1 keer naar boven. Ik heb nu alleen iets bijzonders op de snelweg. Geef ik plankgas, dan maakt de motor eerst 800 toeren meer en valt daarna weer terug. De koppeling is het niet, wAnt ik ben er nog mee op wintersport geweest en hij loopt nog gewoon hard. Iemand een idee?

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.