Volvo S70 2.5 Comfort-Line (1997)

autoreview

Volvo S70

Signalement

UitvoeringS70 2.5 Comfort-Line
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf347.000 km
KM-stand laatst347.910 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De derde alweer!

  • 347.910 km

Ik rij nu al zo'n 4 jaar Volvo en telkens verbaas ik mij over de duurzaamheid van dit product. Let wel deze auto's zijn niet perfect maar een standaard zeer hoge bouw kwaliteit + goed onderhoud doet wonderen. Mijn vader is nu eindelijk ook overstag en moet nu ook concluderen dat je voor relatief weinig geld een echte klasse wagen kunt aanschaffen.

Daar ik momenteel zeer regelmatig met het openbaar vervoer reis en de verzekering + de wegenbelasting erg aantikte elke maand besloot ik de V70 TDi te vervangen voor een benzine versie. Deze vond ik, uiteraard, bij usedvolvo.nl. Michel is een echte Volvo man, die alle details van dit merk af weet. Daardoor kun je blind op vertrouwen dat de auto's ondanks hub hoge kilometrage prima technisch in orde zijn. Verder helpt hij je graag met zijn warme Brabantse hartelijkheid. Dus zo gezegd zo gedaan en op de bonnefooi naar Liempde gereden en weer verlekkerd rond gekeken. Een S90? Een 960? Ik was namelijk naar iets opzoek met een heerlijk rij comfort daar de V70 mij die al een tijdje bood. Maar daar stond hij dan. Een S70 uit 1997, donkerblauw, incl. ECC, radio, half lederen bekleding in een prima staat. Na een proefrit was ik verkocht; this is it! Met Used Volvo een aantal punten besproken die moesten worden aangepast/vervangen of gerepareerd. Stuur trilde, schokdemper vervangen, snelheidsmeter werkte niet

Een week later kon ik hem ophalen en rij nu heerlijk relaxed door stad en land. Heb hier en daar even de siliconen spray langs gehaald daar het op sommige plekken een beetje kraakte. Het verbruik valt me nog niet tegen, zo'n 1 op 10 maar ga binnenkort naar Duitsland en dan zal het verbruik wel wat dalen

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.