Volkswagen Touran 1.6 16V FSI Trendline (2003)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Touran 1.6 16V FSI Trendline |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 50.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Heb de Touran sinds juni van dit jaar.
Was al vanaf het begin verkocht op de grijsmetallic kleur uitvoering 1,6 FSI Trendline. Tevens eentje die in mijn prijsklasse zat. De auto heb ik van een particulier.
Wat ik goed vind van de Touran:
Het rijcomfort is zeer goed, vergeleken met bijv. een Toyota Corola Verso 1.8. Het interieur is naar mijn mening redelijk.
Wat ik wel minder vind zijn de coatings die los komen. De lichtschakelaar is nu bij helemaal wit. Wel jammer want vervanging kost je toch rond de 100 euro.
Ruimte achterin is goed. Bagage ruimte is zeer goed te noemen.
PROBLEMEN
De coating van de lichtschakelaar is los gaan raken.
De remmen piepen een beetje, remvloeistof is toe aan vervanging.
Had laatst problemen met de lagers. Links en rechts zijn vervangen ~ viel niet onder de garantie - Had nog wel een aanvullende garantie genomen, maar desondanks moest ik bijlappen. Gelukkig wilden de inporteur en de garange ieder 1/3 voor hun rekening nemen. Dus koste mijn 85 euri.
Onderhoud bij VW dealer in Uithoorn.
Grote beurt koste mij toch rond de 300 euro.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.