Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI 130pk Comfortline (2000)

autoreview

Volkswagen Passat Variant
Volkswagen Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Passat - interieurVolkswagen Passat - interieur

Signalement

UitvoeringPassat Variant 1.9 TDI 130pk Comfortline
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf6 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

In mei 2000 kreeg ik deze auto afgeleverd na een levertijd van ruim zeven maanden. Schitterende auto wat mij betreft in een zeer luxe uitvoering. Wat je noemt full options behalve automaat en lederen bekleding maar voor de rest de gehele optielijst aangeklikt.

De auto is een goede reisauto. Tijdens vakantieritten naar het zuiden 1.000 à 1.100 km per dag zonder problemen mede ook door de climatecontrol waardoor lange, warme ritten aangenaam worden afgehandeld.

Comfortline is een lekkere uitvoering alleen de vering is te slap voor het betere stadswerk met name hobbels en verkeersdrempels moet je niet te hard nemen anders klapt de voortrein tegen het wegdek aan.

Qua ruimte is de auto zeer goed te noemen. Bij de bouwmarkt gaat alles mee zonder dat je een aanhanger hoeft te huren. Ik heb destijds de 16’ LM-velgen geselecteerd; deze zijn al (te) snel geoxideerd en remslijpsel vrat zeer eveneens snel in waardoor de velgen groezelig werden helaas.

Tot nu toe zijn het 125.000 probleemloze kilometers geweest. Diesel erin en rijden maar.

PROBLEMEN

- rammeltjes in portieren en achter het dashboard; verholpen door dealer tijdens regulier onderhoud.
- achterdeurslot is vervangen na 85000 km.
- pas na 1,5 jr (!) is de dealer er in geslaagd mijn cruisecontrol in het gareel te krijgen; deze haperde constant na 30 min rijden. Bleek uiteindelijk een software probleem te zijn maar dit moet niet mogen voor een auto van deze prijsklasse.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.