Volkswagen Jetta 1.8 CL (1990)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Jetta 1.8 CL |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1990 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 152.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Een heel erg betrouwbare auto. Ik ben er heel wat keren mee naar Zweden geweest. Hij is niet echt luxe maar ok hoe minder knopjes etc. hoe minder er kapot kan gaan.
De motor is vrij rap en heeft geen problemen op de snelweg met inhalen.
Verder is de auto qua benzineverbruik goedkoop en ook de wegenbelasting is goedkoop.
En als er dan eens iets mis is met deze auto kun je het zelf meestal wel repareren, de onderdelen zijn goedkoop en meestal wel op de sloop te vinden.
Kortom een goedkope en betrouwbare auto.
PROBLEMEN
Natuurlijk zijn er wel wat problemen geweest maar dat zijn kleine dingetjes geweest,schakelaartje ,opvoerbenzinepompje in de tank kapot.na 240000 knapte de koppelingskabel.En even later de koppakking kapot .Dus heb ik hem verkocht.Maar ok er is heeft geen 1 auto het eeuwige leven .Verder het reguliere onderhoud banden remblokjes.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren