Volkswagen Golf 1.9 TDI 150pk Highline (2001)

autoreview

Volkswagen Golf
Volkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen GolfVolkswagen Golf - interieurVolkswagen Golf - interieur

Signalement

UitvoeringGolf 1.9 TDI 150pk Highline
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik ging een nieuwe auto bestellen. Het zou een golf worden had ik al besloten. Het moest een snelle worden. Ik ging voor de V5. ’Wacht nou effe’ zei mijn dealer geheimzinnig. Ik krijg volgende week wat binnen... Dit was augustus vorig jaar. Ik een week later weer langs. Komt ie met die 150 pk diesel aanzetten. Ik zeg ik wil die V5, hij zegt rij eerst maar een stukkie. Gedaan, en direct was ik verkocht. Wat een brute kracht. Daar krijg je spijt van, vertelde een collega met IVA achtergrond. ’ 6 bak, je schakelt je suf, aan-uit motor etc. En toch moest ik hem hebben. Nu, een 3/4 jaar later nog steeds elke dag met plezier achter het stuur. Ik heb een 3 deurs versie met 16 inch 205 banden en velgen, en hij is 30 mm naar beneden, rijdt wel ietsje stugger, maar nog steeds best. En hard dat ie gaat... Maar iedereen kan er in rijden, als je normaal rijdt merk je nergens dat het zo"n snel ding is. Alleen andere Golfrijders met oog voor detail zien hem voorbij gaan en valt het op. Hij trekt als een beest en is redelijk zuinig. Als je normaal rijdt is ie superzuinig, maar als je altijd normaal rijdt is dit niet jou auto..

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.