Toyota Yaris 1.5 Hybrid Aspiration (2017)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Yaris 1.5 Hybrid Aspiration |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2017 |
Jaar van aanschaf | 2017 |
KM-stand bij aanschaf | 736 km |
KM-stand laatst | 1.090 km |
Andere werkgever...
- 736 km
Vandaag begonnen bij een andere werkgever; thuis opgehaald door een collega want in Groningen staat een auto voor mij klaar.
De Fiësta heb ik zaterdag de 9e verkocht aan de garage waar ik 'm ook gekocht had, Autobedrijf Bennie Mulder in Olst.
Toen we in Groningen aankwamen zag ik 'm gelijk staan... een grijze Toyota Yaris, een voorloopauto.
Mijn verbazing was groot... een hybride mét automatische versnellingsbak.
Eerste indruk was matig, veel om aan te wennen en geen Toyota-ervaring, maar eenmaal op weg was het gedaan met de eventuele vooroordelen.
Wat een fijne auto om in te rijden zeg! Ook de automatische versnellingsbak bevalt goed; in het begin nog met mijn linkerbeen op de rem maar dat leer je snel af.
Qua uitrusting is er eigenlijk niets om op aan te merken, alles zit erin of erop. Zelfs een achteruitrijcamera is aanwezig. Wat ik wel mis vanuit de Fiësta is automatisch inschakelende verlichting.
Nu maar kilometers rijden!
Eerste keer getankt...
- 1.090 km
Vanmorgen voor het eerst de benzinetank volgegooid; er ging ruim 20 liter in.
Ook van deze auto ga ik het verbruik bijhouden in de verbruiksmonitor.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren