Toyota Verso 1.8 16v VVT-i Dynamic (2009)

autoreview

Toyota Verso 1.8 16v VVT-i Dynamic (2009)

Signalement

UitvoeringVerso 1.8 16v VVT-i Dynamic
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst24.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Een nieuwe auto

  • 750 km

Na een kleine 3 jaar uiterst tevreden in een zilvergrijze 1.6 rondgereden te hebben, begon het toch weer te kriebelen. Qua uitrusting was er weinig toe te voegen: bluetooth, automatische airco, alles elektrisch bedienbaar, 6D-wisselaar, sensoren voor en achter, donker glas achter etc. etc. dat zat er allemaal al op. Kleine wensjes waren er nog wel, een beetje meer vermogen (in Nederland overigens niet nodig) en een ingebouwd navigatiesysteem.

Met andere woorden: op naar de Toyota-dealer en eens kijken of we het eens kunnen worden. De zilvergrijze kom je inmiddels op iedere hoek van de straat tegen dus een andere kleur is ook wel wenselijk. Om een lang verhaal kort te maken: inmiddels is de auberginerode 1.8 geleverd en hebben we de eerste km's er op zitten.

(Wederom) een fijne auto met alles erop en eraan, rijdt voortreffelijk, mooi ingebouwd touchscreen navigatiesysteem met radio, telefoon en talloze mogelijkheden. Al iets tegengekomen wat tegenvalt? Het antwoord is kort: nee ;-)

Inmiddels al weer afscheid genomen

  • 24.000 km

Medio 2009 hebben we een kleine schade gehad, op de parkeerplaats was een auto tegen de Verso aangereden. Uiteindelijk is de achterbumper vervangen, werkelijk niets meer van te zien. "Helaas" kregen we als leenauto een nieuw model Verso mee, wat een verschil, door de 6-bak lijkt het alsof de motor veel makkelijker oppakt, de nadrukkelijk aanwezige stuurbekrachtiging maakt van de auto een vlot draaibare auto, het dashboard met de klokken in het midden deed me terug denken aan de Yaris. Na een aantal maanden de knoop doorgehakt: er moet een nieuw model Verso komen.

Deze Verso is echter een prima auto, in de 24.000 gereden kilometers werkelijk niks op te merken, gevoelsmatig gebouwd om heel lang plezier van te hebben.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.