Suzuki SX4 (2009)

autoreview

Signalement

UitvoeringSX4
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf4 km
KM-stand laatst20.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

eerste indruk

  • 1.350 km

Na uitvoerig gelezen en bekeken te hebben, is deze auto onze nieuwe geworden. Een prettige hogere zit! Dat was ons uitgangspunt.Het model en de mooie witte shogunuitvoering sprak ons erg aan.Diverse proefritten bij verschillende dealers, en dus ook uiteenlopende inruilprijzen, hebben ons doen besluiten voor deze auto te gaan. Veel lovende reacties van buren en onbekenden. Blijkbaar is dit model nog niet zo bekend.Wij zijn er content mee en de eerste maand is goed verlopen.Een zeer stille motor en een ruime zit ook voor achterpassagiers. Tot op heden slechts één minpuntje: de richtingaanwijzers gaat niet snel terug in de 0-positie en het geluid is erg zacht. Dus hij blijft nogal een hangen.Attent zijn hier op!Wij hebben hoge verwachtingen van deze auto en wij melden ons weer bij de 5000 km. ik verwacht zonder problemen.

2de indruk

  • 6.000 km

Mijn sx4 betreft dus de SHOGUN-uitvoering. Ik ben zo een klein 5000 km verder en ook nog steeds enthousiast! Wat betreft de richtingaanwijzer: wanneer je niet te ver gaat valt hij vanzelf weer terug in de ruststand. Het is even wennen. De voorstijl is vrij breed; dus vooral bij rotondes dat in de gaten houden! De zit en de hogere instap zijn nog steeds geweldig.
Het verbruik was in het begin nog aan de hoge kant: 1 op 12, maar na de 5000 km haal ik nu toch echt wel 1 op 14,6! Ik rijd zowel in de stad als op de grote weg; zo fifty-fifty. Ook de hogere achterbankzit valt bj medepassagiers in de smaak. Kortom: nog steeds geen spijt van deze auto!

blijft goed

  • 20.000 km

We hebben er nu 20000 op zitten na 1 1/2 jaar. Nog steeds uiterst tevreden over exterieur, interieur als prestaties, comfort en gebruik.
De witte kleur van de shogun is nog steeds mooi.
Kortom een zeer tevreden gebruiker.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.