Subaru Legacy Touring Wagon 2.0 LX AWD (1999)

autoreview

Subaru Legacy Touring Wagon

Signalement

UitvoeringLegacy Touring Wagon 2.0 LX AWD
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf56.400 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Subaru Legacy Touringwagon is een ideale auto voor de caravan bezitter mede door de AWD, Hoge- en Lage Gearing en niet te vergeten de Hill-holder(Wat een uitvinding).

Vorig jaar maakte wij een vergissing en kwamen met een beladen caravan(ca. 1350kg)tijdens onze vakantie-reis op een bergpas terecht met een gemiddeld stijgings percentage van 14%,keren kon niet dus de Lage Gearing inschakelen en doorrijden zonder problemen, wat een voorrecht om dan over deze auto te beschikken.

Verder is het een ideale reiswagen voor de langere afstand, comfortabel en erg stil, ruim en van alle luxe voorzien, om niet te vergeten de veiligheid(AWD,ABS,Airbags,Airco,Ramen en spiegels electrisch).

Het rij-comfort van deze auto is mede door de permante AWD heel voorspelbaar, heel strak sturend en koersvast(Het lijkt in de bochten wel een kart)en in de regen en sneeuw of ijzel briljant(dit heb ik aan de lijve ondervonden).

De prestaties zijn bovengemiddeld door de goed gekozen verhoudingen in de versnellingsbak is de auto schakel-lui te rijden door de stad en binnenwegen. De motor is een echte bijter rond de 3000-3500rpm in elke versnelling en situatie, dit resulteerd dat je op de snelweg vaak de 5e-verselling kan benutten wanneer ik de caravan aan de haak heb.

Het verbruik ligt gemiddeld tussen de 1 op 12(enkel)en 1 op 8.5(met de caravan).

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.