Subaru Justy 1.2 S (1987)

autoreview

Subaru Justy

Signalement

UitvoeringJusty 1.2 S
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1987
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf68.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto is lekker compact, je kunt hem overal kwijt.
Hij rijdt pittig, altijd als eerste weg bij een stoplicht, snel inhalen.
Heb hem 2 x voor een verhuizing gebruikt, ruimte zat door in 2 delen inklapbare achterbank.
Wel weinig ruimte voor achter in-en uitstappen, zeker voor mijn opgroeiende zoons, een van de redenen om een andere te zoeken.
Boor het weinige geld dat de auto gekost heeft, met wegenbelasting, verzekering, garagekosten en aankoop, heb ik hier goedkope kilometers mee gereden, vind ik ooit nog een 2e zo?

PROBLEMEN

mijn auto is een 1.2 ecvt. hij reed erg zuinig, totdat het lampje "check engine" ging branden. de garage ( 3 verschillende! ) kon geen afwijkingen vinden...
hij is iets minder zuinig gaan rijden sinds die tijd, ongeveer 1:13.
ook het lampje "check ecvt" brandt regelmatig, maar ook daar verder geen echte problemen.
hij trekt lekker snel op,en zijn max zit in elk geval boven de 160, harder durfde ik niet...
ik heb er weinig kosten aangehad,totale uitgaven garage, met jaarlijkse keuringen meegerekend ongeveer 400 euro in 3,5 jaar.
het lampje brandt nu al ruim 1,5 jaar,maar hij rijdt nog steeds!!!

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.