Subaru Forester 2.0 XT AWD (2002)

autoreview

Subaru Forester

Signalement

UitvoeringForester 2.0 XT AWD
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Voor een gezin met kinderen een hond en een caravan vallen heel veel leuke auto"s af. Subaru heeft met de Forester begrepen dat ook een gezinsauto leuk mag zijn. Bij een stoplichtsprint, op de route Napoleon met de caravan, bij Ikea of naar de sportclub... Deze Forester blijft verassend goed doen wat je ervan verwacht en tovert daarbij regelmatig een grijns op je gezicht.

De kwaliteit van de auto is prima. De gebruikte materialen zijn misschien niet zo fraai als van sommige andere merken, maar alles is perfect afgewerkt. Geen rammeltjes of zaken die net niet goed passen.
De uitrusting is zeer compleet. Alle belangrijke zaken zijn aan boord. Vooral de bediening van de climatecontrol is goed. Geen kleine knopjes of LCD schermpjes. Gewoon op auto zetten en de temperatuur instellen.

Al met al een uitstekende, ruime en complete auto met uitstekende prestaties en een zeer goed weggedrag!

PROBLEMEN

Geen enkel probleem.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.