Subaru Forester 2.0 Luxury (2011)

autoreview

Subaru Forester
Subaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterqSubaru ForesterqSubaru ForesterSubaru Forester 2.0 DieselSubaru Forester 2.0 DieselSubaru Forester 2.0 DieselSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterqSubaru ForesterSubaru Forester 2.0 DieselSubaru ForesterSubaru Forester

Signalement

UitvoeringForester 2.0 Luxury
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf5.800 km
KM-stand laatst8.600 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Rijervaring Forester Luxery

  • 8.600 km

Na 11 1/2 jaar Subaru Impreza 1.6 plus gereden te hebben met 137.000 Km op de teller waarvan 80.000 Km met de caravan (1300 kg)erachter waren wij toe aan een ander auto.De onkosten aan deze auto in al die jaren waren beurten 1x banden 1x winterbanden en 3x achterlager.Verder niets dan lof over deze auto.Wij zochten een 2 liter Benzine met hoge instap en 4wd,zijn bij alle merken langs geweest en op het laatst kwamen wij toch weer bij Subaru autobedrijfBroek in Waalwijk uit,deze had een zwarte Forester staan als Demo daarmee proefgereden en ook gekocht.De reden dat wij hem kochten was ook hoge instap 2.0 liter motor 150 Pk permanente 4wd en hoge en lage gearing.De hg en lg gearing was ik bang dat ik die zou missen in een andere auto die dat niet heeft,want in de bergen en in de stad heb ik hem veel gebruikt in mijn Impreza met de caravan erachter.Na de auto opgehaald te hebben zijn wij op vakantie gegaan naar Oostenrijk en Slovenie met 4 volwassenen en bagage.de auto reed heel fijn geen rammeltje of gekraak heel stil van binnen goed geisoleerd.Op de autobaan en in de bergen met hellingen van 10% tot 20% gaf hij geen krimp trok goed door als het iets moeilijk ging dan schakelde ik de Lage gearing in .De hele afstand was 2800 Km gemiddeld verbruik was 1:11,3 Km wl aan de snelheid gehouden waar dat nodig was verder 130 Km /h op CC gereden vind ik geen slechte waarden voor deze auto Nu nog afwachten wat hij doet met de caravan erachter maar daar heb ik wel vertrouwen in want met de Impreza ging ook alles goed.

Subaru rijder;
F.M.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.