Smart city-coupé smart passion 55pk (1999) #4
autoreview
Signalement
Uitvoering | city-coupé smart passion 55pk |
---|---|
Versnellingen | 6, Automaat |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 63.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Als student moet je op de kleintjes letten, en met het vebruik verzekering en wegenbelasting hou je met een Smart aan het eind van de maand nog geld over. Het comfort is goed en de rij-eigenschappen minstens zo goed (alleen aan het begin wennen aan de vering).
In de smart voel je je niet klein, kwetsbaar of onveilig, maar door de hogere zitpositie heb je juist een groter gevoel van veiligheid. En aan de binnenkant merk e nauwelijks het formaat aan de buitenkant. Niet te luidruchtig, en voorzien van een goed geluidssysteem. Ook de prijzen van accesoires zijn redelijk. En de smart service is prima!
PROBLEMEN
Ruitensproeier stond verkeerd afgesteld.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.