Skoda Octavia Combi 1.9 TDI 110pk Elegance (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Octavia Combi 1.9 TDI 110pk Elegance |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand bij aanschaf | 112.000 km |
KM-stand laatst | 228.000 km |
Mijn Octavia
- 112.000 km
Deze auto gekocht, met een geweldige uitrusting.Werkelijk alle opties en de auto rijd me daar toch goed.Ik rijd nu sinds october vorig jaar in deze auto en bevalt me prima.Auto rijdt vlot weg,is overzichtelijk, lekker stil en erg comfortabel.Min puntje is dan toch de ruimte.We zijn met zijn vijven en met 3 kinderstoelen achterin is het krap.Verder vind ik de geluidsinstallatie niet echt goed, komt mede denk ik door het navigatie/cd/radio apparaat van vw die erin zit met maar 20 W. Nou, als dat ales is ben ik dus een blij man.Tot nu toe geen probleem, auto is goed.
Mijn Octavia 2
- 145.000 km
Nou inmiddels heb ik de auto alweer een poosje dus een update.Eigenlijk kan ik er zeer kort over zijn. De auto is perfect.Heeft net een grote beurt gehad en alles perfect.Ook met het zeer koude weer was het starten en lopen.Enige is dat er nieuwe remschijven oner moeten, ze zijn krom.
Mijn Octavia 3
- 166.000 km
Nou de winter is daar en auto rijdt eigenlijk nog te gek.Het is starten lopen.Net 4 nieuwe banden eronder en de poelie van de dynamo is me er af gegaan en daar moest een nieuwe op.Dat was een duur geintje, 400 euro , maar auto is weer klaar en rijdt weer als nieuw.
Update
- 192.000 km
Auto is nog steeds harstikke goed.Toch krijg ik nu wat kosten.De stuurkogels zijn aan vervanging toe en de fuseekogels zijn vervangen. Verder moet de distributieset worden vervangen rond de 2 ton.Ik ga het wel doen, want de auto is super en ook is het me waard. Dus nu de slijtage en ik hoop dat ik nog lang in deze auto kan rijden.
update
- 228.000 km
Auto is nog steeds erg goed.Toch de nodige reparaties gehad.Naturlijk is de distributieset vervangen,nieuwe remschijven en blokken achter en vandaag een nieuwe dynamo. Apk ging hij keurig door. Dan nog even een tip, het vervangen van de dynamo is best erg ingewikkeld en denk dat het beter is als je dat laat doen. Remschijven en blokken kan je goed zelf doen alleen voor achter heb je wel een speciaal stuk gereedschap nodig. Scheelt je nogal wat geld!! Kortom ben nog zeer tevreden met mij Octavia.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren