Skoda Octavia Combi 1.6 Kompas (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Octavia Combi 1.6 Kompas |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 13.197 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze auto is heel goed in elkaar gezet. Alles past perfect, geen rammels en zo. Alleen de deuren en achterklep klinken wat gammel als je ze dichtslaat.
Hij rijdt vooral relaxed. Door de 8-klepper is er ook onderin trekkracht (snap niet waarom er bijna alleen nog 16-kleppers verschijnen). Overcompleet is ook een typering van de Kompas uitvoering. Navigatiem ABS, ASR, regensensor, parkdistance-sensor, electr ramen rondom, electr spiegels, middenarmsteunen etc.
Heel groot plus is ook de GIGA kofferbak.
Het no-nonsense uiterlijk maakt hem ook minder mode-gevoelig. De achterkant vind ik zonder meer geslaagd.
PROBLEMEN
Geluidsinstallatie. Er zit een VDO Dayton navigatie systeem in. Het geluid is niet best. Ik heb er al nieuwe speakers ingezet, maar nog steeds nauwelijks bas te bekennen.
Je kunt wel merken dat dit een goedkopere VW is. Mijn vorige auto SEAT was toch wat meer compleet zoals dorpelbeschermers, gasveer onder de motorkap, zwarte raamstijlen en nog meer van dat soort kleine dingen die in de Skoda ontbreken en hem daarom wat goedkoper doen voorkomen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren