Renault Mégane Estate dCi 90 Dynamique (2010) #4
autoreview
Signalement
Uitvoering | Mégane Estate dCi 90 Dynamique |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2010 |
Jaar van aanschaf | 2014 |
KM-stand bij aanschaf | 145.768 km |
KM-stand laatst | 145.768 km |
Nieuwe auto!
- 145.768 km
Omdat mijn fijne 2003 Focus het helaas heeft begeven (verder op reguliere dingen na nooit iets mee mis, geweldige auto) moesten we op zoek naar een nieuwe.
Renault stond hoog in het lijstje van merken die ik 'nooit zou kopen', net als Ford trouwens voordat ik de Focus kocht. Voor de Focus 2 keer een Peugeot gehad en meer klik met dat merk. Maar aan de andere kant: ik wilde graag weer Frans gaan rijden en de Megane kwam in mijn zoekoprachten online steeds weer terug.
Er komen er talloze uit de lease, dus de keus is riant. De Focus van het zelfde jaar is ook een fijne auto, maar de middenconsole spreekt mij helemaal niet aan, lelijk plastic en rare, niet kloppende kleuren. Ook de 307 upgrade schoten we af.
Enfin, de Megane bleek voor onze prijsklasse vol te zitten met opties, snufjes en luxe zaken waar we alleen maar van konden dromen. Het rijden is heerlijk comfortabel en het sturen is soepel en goed gebalanceerd.
We hebben de Dynamique met 1.5 dci dieselmoter. Hij heeft navigatie, climatecontrol en het TomTom Carminat-systeem. Via mijn iPhone Spotify streamen over Bleutooth werkt als een zonnetje en is een geweldige extra, net als de keyless entry.
Ik hoop hier bij te houden hoe de auto zich de komende jaren gaat houden. Wie weet draaien we deze, net als de Focus, ook weer naar de 3 ton!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren