Renault Mégane Coupé 1.9 dTi Privilege (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Mégane Coupé 1.9 dTi Privilege |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 131.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Goede auto. Sportief, snel en compleet. De wegligging is uitstekend, de acceleratie doet niet onder voor een sportauto met een benzine-motor. Voor een twoseater heeft deze auto veel ruimte. Het enige jammere is dat de besturing en het koppelen/schakelen wat zwaarder zijn dan ik gewend ben en dat de dieselmotor zich bij lage snelheden gedraagt als een benzinemotor: bij een iets te laag toerental slaat de motor snel af.
Verder is de auto ongekend zuinig. Ook als het toerental flink wordt opgejaagd, de airco aanstaat en de ramen open, rijdt hij gemiddeld 1 op 19,5. Prima keuze voor de lange afstand.
PROBLEMEN
De wiellagers van zowel het linker- als het rechterachterwiel zijn kort na elkaar vervangen, omdat deze volledig versleten waren.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren