Renault Laguna Grand Tour 1.9 dCi 100pk Expression (2002)

autoreview

Renault Laguna Grand Tour
Renault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieur

Signalement

UitvoeringLaguna Grand Tour 1.9 dCi 100pk Expression
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf109.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na een klein jaar op LPG te hebben gereden in een Peugeot 306 (alleen maar ellende en veel onkosten), rijd ik nu een half jaar naar tevredenheid in een Renault Laguna station op diesel.
De auto rijdt heerlijk! Rustig, degelijk, sterk, comfort en uitgebreide mogelijkheden maken elke rit tot een genoegen.
Na een half jaar maar 1 klacht: 1 van de 2 sleutelkaarten was defect.
Na veel gedoe met de garage waar ik de auto gekocht had (ACN Nijkerk) heb ik uiteindelijk toch de kaart vergoed gekregen vanuit de garantie.

Update sept. 2007.
Ik heb de auto nu 1 jaar. Geen klachten en storingen gehad. (Moet ik afkloppen?!)
Na onderhoudsbeurt bij Renault-dealer hoop ik weer een tijd vooruit te kunnen!

PROBLEMEN

sept 2006: auto compleet nagekeken, gekeurd, voorzien van nieuwe banden en distributieriem keurig afgeleverd.
okt. 2006: 1 v.d. 2 sleutelkaarten defect.
juni 2007: tot dusver geen enkel probleem gehad.
sept 2007: APK/ onderhoudsbeurt, fuseekogel vervangen en ruitenwissers.
Totaal kosten 461 euro.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.