Renault Clio RT 1.8 (1992)

autoreview

Renault Clio

Signalement

UitvoeringClio RT 1.8
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1992
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf159.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Nadat ik mijn Safrane goed kon verkopen, heb ik ter overbrugging deze redelijk giftige Clio gekocht. Dit is wel een auto met wat werk er aan.
Hij ziet er voor een auto van die leeftijd wel verbazingwekkend netjes uit. Dit is er zo een waar nooit in gerookt is en waar iemand toch best zuinig op geweest is.
Net als bij de Safrane zitten hier netjes de boekjes en alle sleutels nog bij, en zo hoort het ook. Ook zitten de originele wieldoppen er nog op
Deze Clio heeft als leuke eigenschap dat ie er heel beschaafd uitziet, maar als je wil wel heel erg onbeschaafd hard van zijn plek komt.
Over comfort wil ik niet praten; ik kom net uit een Safrane immers...maar het rijdt gemoedelijker dan een Duitse auto in deze klasse, al is hij best stug geveerd.
Wat ik wel mis is de stuurbekrachtiging.

PROBLEMEN

Hij moet nogal dringend uitgelijnd worden, want hij gaat alle kanten uit!!
Er is eerder een draagarm en een stuurkogel vervangen, maar even uitlijnen was blijkbaar te veel gevraagd.
De uitlaat is lek, vlak voor of vlak na de katalysator, simpel las-klusje voor zover ik kan zien.
De bandjes niet helemaal vers meer, maar daar komt waarschijnlijk wel een setje lichtmetaal met een paar nieuw-achtige banden op.
Alles bij elkaar een weekendje knutselen en hij is weer opgefrist.

Verder is er niets noemenswaardigs aan deze auto, al voel ik wel dat dit een beetje een avontuur wordt.....

UPDATE 10-08-2007:
Na nieuwe velgen en banden en wat knutselen heeft de Clio het redelijk lang volgehouden, maar...
Vorige week woensdag is ze overleden.....waarschijnlijk heeft de brandstofpomp het begeven, maar ze wil niet meer met me praten.

Intussen heb ik van een kennis een Clio RSi kunnen kopen met een lichte schade er op. Er zijn wat onderdelen af geleend die ik nu zelf heb in de vorm van een donorauto. Sleutelen dus om de ’nieuwe’ Clio aan de praat te helpen.
Zie nieuw aangemaakte review voor verloop van e.e.a.

3,5
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    3
  • Kosten
    3
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Renault Clio

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens