Renault Clio 1.5 dCi 85 Privilège (2006)

autoreview

Renault Clio
Renault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault Clio - interieurRenault Clio - interieurRenault Clio - interieur

Signalement

UitvoeringClio 1.5 dCi 85 Privilège
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf141.000 km
KM-stand laatst168.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Clio 1.5 dCi 85 Privilège

  • 168.000 km

Nadat bleek dat aan de vorige auto (Peug 406 HDi) zoveel kosten (zelfs bij de "beunhaas" nog zo'n € 2.500....!) kwamen, besloten om een andere auto te kopen. De 406 ongezien voor goed geld aan een opkoper kunnen slijten en de Clio gekocht.
De proefrit overtuigde meteen al. De auto rijdt werkelijk fantastisch! De motor is krachtig genoeg, en heerlijk stil.
De uitrusting is mooi compleet met ECC, cruisecontrol/snelheidsbegrenzer (leuk om je vrouw eens mee te plagen... ;-)), leren stuur en pookknop etc.
Een paar kleine probleempjes zijn er al wel geweest:
- Lekje in een aircoleiding
- Portierrubber linksvoor gescheurd
- Af en toe bij het starten piept de boordcomputer als een dolle, echter zonder foutmelding te geven. Remedie: Opnieuw starten.
- Dashboardverlichting gaat soms niet aan terwijl de koplampen wel aangaan.

Kleine dingen, niet echt schokkend dus.
Wel valt het verbruik me tegen. Met heel veel moeite haal ik 1 op 17/18. Dan moet de airco uit staan en moet je echt een fluwelen voetje hebben. En dat terwijl een kennis een Megane Break heeft met dezelfde motor, en die verbruikt met airco aan 1 op 22. De dealer kon ook niet echt een duidelijk antwoord geven hoe dat kan.
Ik denk eraan om de auto te laten chippen naar 110 PK. Dan maakt hij minder toeren en is hij dus wat zuiniger.

Al met al een heerlijke auto, die nog wel wat jaartjes mag blijven van mij!

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Renault Clio

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.